Działka na sprzedaż Pabianice, Centrum, Skłodowskiej-Curie

1050.00 m²
714,29 zł/m2
HPK-GS-11153
Oblicz ratę kredytu

750 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty HPK-GS-11153
Powierzchnia 1 050,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, inwestycyjna, wielorodzinna
Wymiary działki 27 x 38 m
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana

Maria Aleksandrowicz

Nr licencji: 8137

Napisz wiadomość 87 Ofert

Opis nieruchomości

*** TYLKO W HOME PARK NIERUCHOMOŚCI !!! ***

Atrakcyjna działka inwestycyjna 1050 m² w samym centrum Pabianic!

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana w ścisłym centrum Pabianic (rejon Centrum). To idealna propozycja zarówno dla inwestorów planujących budowę wielorodzinną, jak i dla osób szukających gruntu pod usługi czy zabudowę jednorodzinną.

Kluczowe parametry działki:

• Powierzchnia: 1050 m²

• Wymiary: ok. 27 m x 38 m (kształt regularnego prostokąta)

• Ukształtowanie: płaska

• Ogrodzenie: mieszane

• Zagospodarowanie: działka częściowo zagospodarowana (na terenie znajduje się budynek drewniany oraz murowane budynki gospodarcze)

Potencjał inwestycyjny (MPZP)

Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) i oznaczona symbolem WC (wielofunkcyjna zabudowa centrum). Plan dopuszcza bardzo szerokie spektrum możliwości:

• Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna (jako podstawowe przeznaczenie) oraz kamienice i zabudowa typu śródmiejskiego.