Mieszkanie na sprzedaż Sieradz, Centrum, Dominikańska

3 pokoje
106.00 m²
4 669,81 zł/m2
1 piętro
HPK-MS-11162
Oblicz ratę kredytu

495 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty HPK-MS-11162
Powierzchnia 106,00 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, woda, wywóz nieczystości
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Stan lokalu do wprowadzenia
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Rok budowy 1829

Maria Aleksandrowicz

Nr licencji: 8137

Napisz wiadomość 83 Ofert

Opis nieruchomości

Unikatowy apartament w sercu sieradzkiej Starówki – ul. Dominikańska 18

Szukasz wnętrza z duszą, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 106 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej urokliwych części Sieradza.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

Mieszkanie przeszło częściowy remont generalny, co stanowi doskonałą bazę do finalnej aranżacji według własnego gustu. W ramach prac wykonano:
 

• Podłogi: położono nowe panele oraz estetyczne płytki.

• Stolarka: wymiana drzwi wewnętrznych.

• Łazienka: z nowoczesnym prysznicem i WC i z  wygodną wanną.

Układ pomieszczeń:

• Słoneczny, przestronny salon z wyjściem na balkon.

• Dwie ustawne, niezależne sypialnie.

• Funkcjonalna kuchnia.

Widok, który zachwyca

Z okien rozpościera się wyjątkowa panorama na Plac Teatralny, Klasztor oraz zrewitalizowane Stare Miasto. To idealne miejsce dla osób, które chcą czuć tętno miasta, a jednocześnie cieszyć się bliskością terenów zielonych (Park Staromiejski i Park im. A. Mickiewicza).